TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-Z2SMB24 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-214AA Zenerspanning 24 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W
SKU
TC-Z2SMB24
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZY55B3V9 RYG Behuizingssoort (halfgeleider) 0805 Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM22 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 22 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut
Diotec Zenerdiode ZY30 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 30 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 14 V