RECOM REC20K-2412SZ DC/DC-converter, print 24 V 12 V 1.667 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TSR 3-1250 DC/DC-converter, print 12 V/DC 6 V/DC 3 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)