TRU COMPONENTS 557262 TTC05103JSY Temperatuursensor -30 tot +125 °C 10 kΩ 4050 K Radiaal bedraad
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TTC05103JSY
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-71,63%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32207704 L 420 PT1000 Printplaat-temperatuursensor -50 tot +400 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad
afgeprijsd (-52,77%)
Bekijk product
Bekijk alles!
Yageo Nexensos 32208526 M422 PT1000 Temperatuursensor -70 tot +500 °C 1000 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad