STMicroelectronics T405-600B Thyristor (SCR) - TRIAC D-PAK 4 A 600 V
Merk
STMicroelectronics
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
T405-600B
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-54,71%)