TRU COMPONENTS YBR-30FRW00 Bedrade LED Rood, Wit Rond 3 mm 1400 mcd, 1300 mcd 35 °, 18 ° 20 mA, 20 mA 2 V, 3.3 V
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
YBR-30FRW00
Bekijk alles!
Lite-On LTL1CHKRKNN Bedrade LED Rood Rond 3 mm 400 mcd 45 ° 30 mA 2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS T1810O122 LED-assortiment Koud-wit Rond 5 mm 14000 mcd 20 ° 25 stuk(s)
Quadrios 25O225 LED-assortiment Geel Rond 5 mm 2500 mcd 20 mA 2.0 V