TDK PXG-M20-24WD12 DC/DC-converter 12 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 0.833 A 20 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TDK
EAN 2050007262909
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 11 - 19 werkdagen
SKU PXG-M20-24WD12
De PXG-M-serie is een DC-DC-omvormer in een formaat van 1,6 x 1” met goedkeuringen conform IEC 60601-1 voor medische apparaten en IEC 62368-1 voor audio-/video-, informatie- en...