MEAN WELL DETN02L-15N DC/DC-converter, SMD 66 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM R3M-2405S/SMD DC/DC-converter 24 V 5 V 0.6 A 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMH 1215D DC/DC-converter, print 12 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 65 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)