MEAN WELL SBTN01L-12N DC/DC-converter, SMD 84 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TEL 8-1215 DC/DC-converter, print 12 V/DC 24 V/DC 335 mA 8 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)