MEAN WELL MDS15C-24 DC/DC-converter 48 V 24 V 0.625 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TSR 1-24150 DC/DC-converter, print 24 V/DC 15 V/DC 1 A 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)