MEAN WELL MDS20A-12 DC/DC-converter 12 V 12 V 1.67 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM R1S-3.33.3/H DC/DC-converter, SMD 3.3 303 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RSE-2405SZ/H2 DC/DC-converter 5 V 0.4 A 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TDK-Lambda i6A24014A033V-003-R DC/DC-converter 14 A 250 W Inhoud 1 stuk(s)