Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZS55C7V5 RXG Behuizingssoort (halfgeleider) 1206 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZS55C7V5 RXG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 7,5 V 1206De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD15B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 15 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 11 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ13 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 13 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V