MEAN WELL DKMW15F-12 DC/DC-converter 24 V 12 V 0.625 A 15 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Kan het nog goedkoper?
Bekijk ook
afgeprijsd (-10,01%)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEL 2-1210 DC/DC-converter, print 12 V/DC 3.3 V/DC 500 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)