Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZS55C15 RXG Behuizingssoort (halfgeleider) 1206 Tape on Full reel
Merk
Taiwan Semiconductor
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BZS55C15 RXG
SMD-Z-DIODE 0,5 W 15V 1206De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode MM1Z4734A Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123FL Zenerspanning 5.60 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 2 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD10 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 10 V Vermogen (max.) P(TOT) 514 mW
Diotec Zenerdiode ZPY43 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 43 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W