Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C15 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
TSZU52C15 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 15V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode MM1Z4756A Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123FL Zenerspanning 47 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W Blokkeerspanning U(R) 35 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPY6.2 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 6.2 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
Diotec Zenerdiode ZY24 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 24 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 12 V