Vishay Standaard diode BYM10-400-E3/96 DO-213AB 400 V 1 A
SKU
BYM10-400-E3/96
Bekijk alles!
Diotec Constante stroombronnen CL20MD DO-213AA
Bekijk product
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode ES1DL SubSMA 140 V 1 mA Tape
Diotec Gelijkrichter diode BY1800 DO-201 1800 V 3 A