RECOM REM60-2412SW DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V 5 A 60 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TEN 50-1212 DC/DC-converter, print 12 V/DC 12 V/DC 4.17 A 50 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
Gaptec 1T8A2_0505S1.5UP DC/DC-converter 200 mA 1 W Inhoud 1 stuk(s)