RECOM REM20-4812SW DC/DC-converter 1.667 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
SKU
REM20-4812SW
Bekijk alles!
RECOM R-782.5-1.0 DC/DC-converter 2.50 V 1 A 2.5 W Inhoud 1 stuk(s)
afgeprijsd (-9,38%)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 6-4812WIN DC/DC-converter, print 48 V/DC 12 V/DC 500 mA 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
RECOM RS12-2412SZ DC/DC-converter, print 1 A 12 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)