MEAN WELL DKMW30F-15 DC/DC-converter, SMD 12 V/DC 15 V/DC 1 A 30 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk MW Mean Well
EAN 4711287477367
Verzendkosten 7.99
Levertijd Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU DKMW30F-15
DC/DC-omvormermodule voor SMD-printplaatmontage met 30 W.De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....