TRU COMPONENTS TTF3A103F34D3AY Temperatuursensor -40 tot +100 °C 10 kΩ 3435 K Radiaal bedraad
Merk
TRU COMPONENTS
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
TTF3A103F34D3AY
Bekijk alles!
TDK B57237S0229M000 B57237S0229M000 NTC Temperatuurbewaking (inschakelstroombegrenzer) 2.2 Ω S237 Radiaal bedraad
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS TB05-BB5D-65 Temperatuurbewaking 0 tot +160 °C Radiaal bedraad 1x NC
Yageo Nexensos 32208548 M222 PT100 Temperatuursensor -70 tot +500 °C 100 Ω 3850 ppm/K Radiaal bedraad