RECOM REC10K-2412DAW/H2 DC/DC-converter, print 24 V 12 V 0.417 A 10 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM RI3-0512S DC/DC-converter, print 250 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RP06-11012SRAW DC/DC-converter 110 V 12 V 0.5 A 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower THM 20-1212 DC/DC-converter, print 1.67 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)