MEAN WELL DKMW15G-05 DC/DC-converter 48 V 5 V 1.5 A 15 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM R-78T12-1.0/AC-R DC/DC-converter 1 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
MEAN WELL SKE15B-05 DC/DC-converter 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TSM 2405D DC/DC-converter, SMD 24 V/DC 5 V/DC 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)