RECOM REC3-2405SRWZ/H2/A DC/DC-converter 5 V 0.6 A 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
REC3-2405SRWZ/H2/A
Bekijk alles!
MEAN WELL DPRN01O-15 DC/DC-converter 34 mA 1 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TSR 1-2490 DC/DC-converter, print 24 V/DC 9 V/DC 1 A 8 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)