NXP Semiconductors BTA140-800,127 Thyristor (SCR) - TRIAC TO-220AB 25 A 800 V
Merk
NXP Semiconductors
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BTA140-800,127
Symistor....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Symistor....
Bekijk ook
afgeprijsd (-54,71%)