MEAN WELL MDS15C-15 DC/DC-converter 48 V 15 V 1 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL SCWN06A-15 DC/DC-convertermodule 400 mA 6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMR 3-2412WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 250 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TEN 6-1223N DC/DC-converter, print 12 V/DC 15 V/DC, -15 V/DC 200 mA 6 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)