RECOM RSE-1205SZ/H2 DC/DC-converter 5 V 0.4 A 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RSE-1205SZ/H2
Bekijk alles!
TracoPower TMR 0512 DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC 167 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)