Taiwan Semiconductor Zenerdiode TSZU52C5V6 RGG Behuizingssoort (halfgeleider) 0603 Tape on Full reel
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
TSZU52C5V6 RGG
SMD-Z-DIODE 0,15W 5,6V 0603De teksten voor dit artikel zijn automatisch vertaald....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY5.6 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 5.60 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY7.5 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 7.50 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 2 V