Diotec Zenerdiode BZT52B6V8 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 6.80 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 4 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU
BZT52B6V8
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 1N5360B Behuizingssoort (halfgeleider) DO-201 Zenerspanning 25 V Vermogen (max.) P(TOT) 5 W Blokkeerspanning U(R) 19 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD7.5 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 7.5 V Vermogen (max.) P(TOT) 511 mW