RECOM RP20-2412SFW DC/DC-converter 1.67 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
EAN
Verzendkosten
0.00
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RP20-2412SFW
Bekijk alles!
Gaptec LMS78_12-0.5R DC/DC-converter 500 mA Inhoud 1 stuk(s)