MEAN WELL HEP-1000-24W AC/DC-converter 24 V 42 A 1008 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk MEAN WELL
EAN 4021087104784
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU HEP-1000-24W
HEP-1000 is een 1000W AC/DC-netvoeding en acculader, die zich onderscheidt door zijn uitstekende vermogen om in zeer vochtige, stoffige, olieachtige en trillingsrijke omgevingen te werken. De hele...