Vishay Avalanche diode BYV27-100-TAP Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-57 Blokkeerspanning U(R) 100 V Doorlaatstroom I(F) 2 A
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BYV27-100-TAP
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C5V6 RHG Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMY180 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 180 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 90 V