Diotec Gelijkrichter diode KT20A150 TO-220AC 150 V 20 A
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
KT20A150
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor ESD-diode BAV19WS RRG 120 V 200 mA Tape
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Supersnelle hoogeffeciente gelijkrichter diode ES2G DO-214AA 400 V 2 A
Diotec Si-gelijkrichter diode P1000D P600 200 V 10 A