HuiYuan 10003G6C-CSA-S Bedrade LED Groen Rond 10 mm 1200 mcd 25 ° 20 mA 2.1 V
Merk
HuiYuan
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
10003G6C-CSA-S
Bekijk alles!
HuiYuan 7206B2D-ESA-B LED knipperend 5 mm 30 ° Bulk
Bekijk product
Bekijk alles!
Everlight Opto 514UYD Bedrade LED Geel Rechthoekig 2 x 5 mm 2.3 mcd 180 ° 10 mA 2 V