MEAN WELL RSDW20H-05 DC/DC-converter 4 A 20 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
SKU
RSDW20H-05
Bekijk alles!
TracoPower TEN 30-2412WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TMR 1221 DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 200 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)