RECOM R-78AA12-0.5SMD DC/DC-converter, SMD 12.6 500 mA Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
Voorraad
1
SKU
R-78AA12-0.5SMD
Bekijk alles!
MEAN WELL MDD01L-05N DC/DC-converter, print -5 V 0.10 A 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM R1SX-0505/H-R DC/DC-converter, SMD 5 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TRN 1-1210 DC/DC-converter, print 12 V/DC +3.3 V/DC 300 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)