MEAN WELL SKMW15G-12 DC/DC-converter, print 1.25 A 15 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MW Mean Well
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM RS3-0512D DC/DC-converter -12 V, 12 V -0.125 A 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)