STMicroelectronics BTA06-600BW Thyristor (SCR) - TRIAC TO-220AB 6 A 600 V
Merk
STMicroelectronics
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
BTA06-600BW
Symistor....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Symistor....
Bekijk ook
afgeprijsd (-75%)