TracoPower THM 10-2422WI DC/DC-converter, print 24 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 416 mA 10 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TracoPower
EAN 2050011905854
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
SKU THM 10-2422WI
4:1 ingangsbereik, ingangs-/uitgangsisolatie 5000 VAC voor 250V-bedrijfsspanning, 2 x MOPP goedgekeurd voor medische toepassingen conform IEC/EN 60601-1, 3rd Edition, lage lekstroom, ingangsfilter...