MEAN WELL DKM30G-12N DC/DC-converter, print 1.25 A 30 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk alles!
MEAN WELL SMU01K-03N DC/DC-converter 0.3 A Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TRN 1-1210 DC/DC-converter, print 12 V/DC +3.3 V/DC 300 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)