RECOM REC30K-4812SZ DC/DC-converter, print 48 V 12 V 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
RECOM ROE-3.305S DC/DC-converter, print 5 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower THP 3-4822 DC/DC-converter, print 48 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 125 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)