TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPY130 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 130 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W
SKU
TC-ZPY130
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode 3EZ62 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-15 Zenerspanning 62 V Vermogen (max.) P(TOT) 3 W Blokkeerspanning U(R) 28 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZPD18 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-35 Zenerspanning 18 V Vermogen (max.) P(TOT) 520 mW
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZPY13 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 13 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W