RECOM R-78K1.8-2.0L DC/DC-converter 1.8 V 2 A 3.6 W Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
MEAN WELL SPA01B-15 DC/DC-convertermodule 67 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 8-4812 DC/DC-converter, print 48 V/DC 12 V/DC 665 mA 8 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TEN 25-2411 DC/DC-converter, print 24 V/DC 5 V/DC 5 A 25 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)