RECOM REC30K-4812S DC/DC-converter, print 48 V 12 V 2.5 A 30 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
Bekijk alles!
TracoPower TME 0505S DC/DC-converter, print 5 V/DC 5 V/DC 200 mA 1 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
afgeprijsd (-14,30%)