Diotec Zenerdiode BZT52B27 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 27 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 21 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZT52B27
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZY13 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-41 Zenerspanning 13 V Vermogen (max.) P(TOT) 2 W Blokkeerspanning U(R) 7 V
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Zenerdiode ZMM24 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 24 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW
Diotec Zenerdiode ZMD3.9 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AA Zenerspanning 3.90 V Vermogen (max.) P(TOT) 1 W