Diotec Zenerdiode BZT52B3V9 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-123F Zenerspanning 3.90 V Vermogen (max.) P(TOT) 0.5 W Blokkeerspanning U(R) 1 V
Merk
Diotec
Levertijd
Leverbaar in 7 - 12 werkdagen
SKU
BZT52B3V9
Bekijk alles!
Taiwan Semiconductor Zenerdiode BZT52C11 RHG Tape on Full reel
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS Zenerdiode TC-ZMM4.3 Behuizingssoort (halfgeleider) SOD-80C Zenerspanning 4.3 V Vermogen (max.) P(TOT) 500 mW Tape cut
Diotec Zenerdiode ZMY12 Behuizingssoort (halfgeleider) DO-213AB Zenerspanning 12 V Vermogen (max.) P(TOT) 1.3 W Blokkeerspanning U(R) 7 V