RECOM R-78HB24-0.3L DC/DC-converter, print 300 mA Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
R-78HB24-0.3L
Bekijk alles!
MEAN WELL LDD-700LW DC/DC-converter, print 36.4 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TES 5-2412 DC/DC-converter, SMD 24 V/DC 5 V/DC 420 mA 5 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)