TDK-Lambda DDA250N-S1PX-12-001 DC/DC-converter 12 V 20 A 250 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk TDK-Lambda
EAN 2050006554531
Verzendkosten 0.00
Levertijd Leverbaar in 8 - 13 werkdagen
Voorraad 1
SKU DDA250N-S1PX-12-001
De DDA-apparaten zijn uiterst compacte DC-DC-omvormers met uitgangsvermogens tot maximaal 500 W voor montage op een DIN-rail.In de apparaten worden onze Point-of-Load converters uit de i6A-serie...