RECOM RKZ3-1205S DC/DC-converter, print 600 mA 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
RECOM
Levertijd
Leverbaar in 10 - 18 werkdagen
SKU
RKZ3-1205S
Bekijk alles!
MEAN WELL RSD-200D-24 DC/DC-converter 201.6 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
TracoPower TEN 3-0522N DC/DC-converter, print 5 V/DC 12 V/DC, -12 V/DC 125 mA 3 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)
RECOM RS-2405S/H3 DC/DC-converter, print 5 400 mA 2 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)