Diotec Si-gelijkrichter diode BY550-1000 DO-201AD 1000 V 5 A
SKU
BY550-1000
Bekijk alles!
WeEn Semiconductors Standaard diode BYV79E-200,127 TO-220-2 200 V 14 A
Bekijk product
Bekijk alles!
Diotec Gelijkrichter diode P2000A D8x7.5 50 V 20 A
Diotec Si-gelijkrichter diode SM4007 DO-213AB 1000 V 1 A