Vishay VLMH3100-GS08 SMD-LED PLCC2 Amber 10 mcd 120 ° 10 mA 2 V
Merk
Vishay
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
VLMH3100-GS08
Unfortunately we are not able to provide further information for this product....
Kan het nog goedkoper?
Omschrijving
Bekijk ook
Bekijk product
Bekijk alles!
TRU COMPONENTS SMD-LED 3528 Wit 1500 mcd 120 ° 25 mA 3.25 V