MEAN WELL NID100-12 DC/DC-converter 7.5 A 90 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Merk
MEAN WELL
Levertijd
Leverbaar in 1 - 2 werkdagen
Voorraad
1
SKU
NID100-12
Bekijk alles!
TracoPower THM 10-1211 DC/DC-converter, print 2 A 10 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
Bekijk product
Bekijk alles!
RECOM RSH3-1205S/H2 DC/DC-converter 12 V 5 V 0.6 A 3 W Aantal uitgangen: 1 x Inhoud 1 stuk(s)
TracoPower TMR 1221 DC/DC-converter, print 12 V/DC 5 V/DC, -5 V/DC 200 mA 2 W Aantal uitgangen: 2 x Inhoud 1 stuk(s)